• +90 232 502 01 97 info@baybel.com.tr

BAYBEL Hakkımızda

 

Baybel A.Ş.  21.05.2013 tarihinde %100 Bayraklı Belediyesi sermayesi ile kurulmuştur. 

Bünyemizde bulunan restoran,  kafeterya ve düğün salonları ile yemek, doğum günü, düğün, toplantı gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Tüm tesislerimizde;  hijyen eğitimi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi alan personelimiz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla hizmet veriyoruz.

Sürekli yenilenme ve daha iyi hizmet sunma ilkemiz ile gıda yönetmeliği standartlarına uygun olarak sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanmış yemekler sunmayı ön planda tutuyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma  vizyonuyla halkımıza her zaman daha iyi daha kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmak önceliğimizdir.

Baybel A.Ş. olarak bünyemizde bulunan Park Çayevi, Bölge Kafe, Çınar Kafe,Postacılar Park Kafe ile halkımıza hizmet sunmaktayız.Dünya Barış Anıtı Kır Düğün Alanı ile vatandaşlarımızın mutlu günlerine ev sahipliği yapıyoruz. 

Baybel A.Ş. Organizasyon, Güvenlik, Personel, Temizlik, Reklam, Yayım, Spor Hizmetleri, İnsan Kaynakları, Bilişim, Eğitim, Tasarım, Yapımcılık, Maden, Makina ve İnşaat alanlarında da hizmet vermektedir.